Návod

Zde najdete popis jak to celé funguje.1. Registrace


Každý uživatel, který se chce zapojit do slosování, se musí registrovat. Registraci lze provést zde.
1. Zadejte přezdívku - přezdívka je smyšlené jméno.

2. Zadejte heslo

3. Zadejte heslo podruhé, ve kterém se ověří, zda jsou hesla shodná. Je to z důvodu, aby se potvrdilo, že jste v hesle neudělali chybu.

4. Kontrolní otázka - Zapište jakoukoliv otázku. Například: "Jaký je můj nejoblíbenější pes? ". Otázka slouží jako druhé heslo. V případě, že zapomenete heslo, nebo z jakéhokoliv důvodu nefunguje, lze zkusit ještě kontrolní otázku.
Pokud jste heslo zapomněli, nebo vám nefunguje, přejděte na kontrolní otázku zde .

5. Odpověď na kontrolní otázku - zde odpovězte na otázku. Například: "Žerik". Odpověď slouží jako druhé heslo. Díky kontrolní otázce a odpovědi se lze přihlásit do účtu bez znalosti hesla. Je ale nutné znát odpověď na otázku.

6. Potvrďte, že souhlasíte s obchodními podmínkami.

2. Přihlášení


Po úspěšné registraci je možné se přihlásit do účtu. Přihlášení provedete zde .

1. Zadejte přezdívku

2.Zadejte heslo

V případě, že se nelze přihlásit do účtu, systém hlásí špatné heslo, je možné zkusit kontroní otázku, kterou jste zadávali při registraci. Pro kontrolní otázku přejděte zde .

3. Účet


Po úspěšném přihlášení vás systém přesměruje do administrace účtu.Aby jste se zařadili do slosování. Je nutné si nejprve vybrat lístek (Na obrázku výše je již vybráno několik lístků). Lístek vyberete následujícím způsobem:

1. Stiskněte na tlačítko "Vyzvednout lístek". Otevře se stránka, ve které běží odpočítávání.
Lístek se vytiskne za 8 vteřin.
Po 8 sekundách se objeví tlačítko: "Vyzvednout lístek". Při stisknutí na tlačítko, lístek vyzvednete.Systém vám oznámí, že byl lístek vyzvednutý.Nyní máte vyzvednutý lístek. I s jediným lístkem je možné se zařadit do slosování. Losování probýhá každý týden v pondělí v 00:01 (Jednu minutu po půlnoci ráno).
Výherce vybírá počítač, losování je náhodné.


4. Co znamená jméno pod číslem lístku?

V případě, že máte affiliate partnery a ti si vyzvednou lístek, dostanete lístek i vy. Aby jste ale věděli, od koho jste lístek dostali, je pod číslem lístku napsána přezdívka vašeho affiliate partnera, který vám lístek připsal. Je možné tak sledovat, kdo je jak aktivní.

5. Affiliate


Díky affiliate můžete získat vyšší šanci na výhru. U nás platí pravidlo, čím více lístků, tím větší pravděpodobnost výhry.

V případě, že chcete zvýšit svoji šanci na výhru, nabízíme partnerský odkaz. Po přihlášení do účtu, pod seznamem vašich lístků, najdete affiliate odkaz:Affiliate odkaz je webová adresa: Vypadá například takto: www.stastnavyhra.cz?k=110 . Číslo na konci je vaše identifikační číslo, každý uživatel má svůj.
V případě, že přes tento odkaz přivedete nového člověka a ten se zaregistruje. Získáte tak za každý jeho vyzvednutý lístek, lístek i vy.

To znamená, pokud budete mít 33 affiliate partnerů a každý si za týden vybere 14 lístků, získáte tak navíc 462 lístků. Což už je pěkné číslo, které vám mnohonásobně zvýší šanci na výhru.

Jak ale přivést nové lidi přes váš odkaz?
Nejjednodušší cestou je stiknutí připraveného modrého tlačítka: "Sdílet affiliate na Facebooku". Zde je váš odkaz skrytý.

Po stisknutí vás facebook vyzve k doplnění textu ("Něco k tomu napište"). Je dobré napsat takový text, aby zaujal. V případě, že váš sdílený příspěvek bude dobře popsaný, bude mít váš příspěvek vysokou úspěšnost. Získáte tak affiliate partnery pod sebe, vyšší počet lístků a tím i vyšší pravděpodobnost výhry.


Affiliate odkaz lze použít na více místech. Vždy je ale důležité, aby uživatel přišel na naši webovou stránku přes váš odkaz, například:( www.stastnavyhra.cz?k=110 ).Další možnosti sdílení odkazu:

1. Blog / Webová stránka - pokud vlastníte blog, lze odkaz přidat tam.
2. Facebooková skupina - Přidání příspevku do vaší facebookové skupiny.
3. Email - Zaslání emailu přátelům.6. Jak poznám, že jsem vyhrál?


V případě, že vyhrajete, objeví se vám po přihlášení do účtu tato hláška: "BLAHOPŘEJEME ! VYHRÁLI JSTE..".
Pokud po slosování tuto hlášku nevidíte, vyhrál někdo jiný. Toto upozornění se vám bude zobrazovat až do dalšího slosování. Tedy celých 7 dní.Výherci jsou po každé také zapisovány na úvodní stránce v sekci "Výhry". Seznam je seřazen od nejnovějšího po nejstarší. Pokud se vám hláška o výhře nezobrazila, takto je možné zjistit kdo vyhrál.

7. Výhry za affiliate partnery


Další možnost jak vyhrát peníze, je přivádět nové affiliate partnery. Hrát můžete všechny tři hry, hlavní (s lístky) a obě hry s affiliate partnery.

V případě, že přivedete:

1)     5 a více affiliate partnerů.
Pokud budete mít 5 nebo více affiliate partnerů a my Vás vylosujeme, získáte výhru, jejíž výše je zobrazena pod hlavní výhrou na úvodní stránce. Do slosování se zařazují pouze ti, co mají více jak 5 affiliate partnerů.2)    20 a více affiliate partnerů.
Pokud budete mít 20 a více affiliate partnerů a my Vás vylosujeme, získáte výhru, jejíž výše je zobrazena pod hlavní výhrou na úvodní stránce. Do slosování se zařazují pouze ti, co mají 20 a více affiliate partnerů.Pokud vyhrajete hlavní výhru a zároveň výhru z affiliate partnerů, celková částka se Vám sečte. Můžete tedy vyhrát až tři výhry.
Pokud bude hlavní výhra o lístky například 1000 Kč, o více jak 5 affiliate partnerů 500 Kč a o více jak 20 affiliate partnerů 800 Kč a my Vás ve všech třech hrách vybereme, získáte výhru 2300 Kč .

Výherci jsou zobrazeni v sekci Výhry: